Kim jestem i dlaczego warto mi zaufać?

Tworzenie unikatowych, angażujących tekstów to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja.

Nazywam się Patryk Korzec, a świat nowych mediów i copywritingu zachwycił mnie jeszcze na studiach dziennikarskich. Moje serce najpierw zabiło mocniej dla rozgłośni radiowych, gdy po raz pierwszy usiadłem za mikrofonem.

Chwilę później dotarło do mnie, że zarówno strony internetowe rozgłośni, jak i inne portale, potrzebują ambitnych, jakościowych tekstów. W końcu one też muszą zachwycać i przyciągąć odbiorców.
 
NO I SIĘ ZACZĘŁO!
 

Praca nad warsztatem
i nad samym sobą

Chciałem pisać dla wszystkich, ciągle się uczyć. Prowadziłem bloga podróżniczego, a jednocześnie poszukiwałem kolejnych, coraz ciekawszych zleceń.
Do tej pory współpracowałem już z agencją copywriterską oraz SEO. Pisałem teksty sprzedażowe, recenzje aplikacji, płyt muzycznych, opisy produktów, wpisy na strony i blogi, a wszystko o niesamowicie różnorodnej tematyce.
Zapragnąłem też poznać świat „wielkich” nowych mediów od wewnątrz. Pracowałem jako redaktor serwisu informacyjnego Pikio, a następnie zostałem redaktorem naczelnym portalu turystycznego Turysci.pl, który czytany był przez dziesiątki tysięcy Polaków. 
Dzięki tej wielkiej szansie zdobyłem doświadczenie oraz ogrom umiejętności. Poznałem nowe środowiska pracy oraz udało mi się lepiej zrozumieć użytkownika (klienta) nowych mediów. Pozwoliło mi to na wykonywanie jeszcze lepszej pracy copywriterskiej. 

 

ZAWSZE GOTOWY NA NOWE WYZWANIA!

Cała ta droga doprowadziła mnie do tej chwili. Teraz mogę pomóc Tobie i Twojej firmie otworzyć się na nowych odbiorców i odkryć moc słowa pisanego. Nieważne, czy prowadzisz duże przedsiębiorstwo, czy rodzinny sklep o niepowtarzalnym charakterze – dostosuję się do oczekiwań. Razem przyciągnijmy klientów dobrymi praktykami SEO, optymalizacją treści, jakościowymi tekstami, troską o potrzeby konsumenta i wszystkim, co tylko będzie potrzebne!